Klatovy a blízké okolí

NEMOVITOSTI

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU CHLUMČANY

CENA 2 390,-Kč / 1 m2

Pozemek o velikosti 798m2, na pozemku vlastní funkční studna. Přípojka elektriky s elektroměrem, k pozemku přivedena vodovodní přípojka, v obci kanalizace, možno připojení k plynu. Pozemek oplocený, udržovaný.

REZREVACE POZEMKU

PRONÁJEM bytu v novostavbě o velikosti 1+1 s balkonem KLATOVY K ČÍNOVU

Nájem 6 500,-Kč + 500,-Kč do 2 osob + energie

Byt se nachází v novostavbě, díky tomu má nízké měsíční náklady na vytápění. Koupelna s vanou. V bytě k diszpoici šatna a prostorná chodba. Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči - lednice, myčka, varná deska, trouba.

REZERVACE

PRONÁJEM 2+kk s terasou

KLATOVY

Nájem 6 500,-Kč + 500,-Kč do max 2 osob + energie

Cihlový byt nedaleko autobusového nádraží. Z ložnice vstup na terasu. Koupela se sprchovým koutem a toaletou. Kuchyňská linka se sporákem. Vhodné k dlouhodobému pronájmu.

PRONÁJEM MEZONETOVÉHO BYTU 2+KK

KLATOVY - LUBY

NÁJEM 5 500,-KČ + 400,- KČ / 1 OSOBA + energie

Mezonetový cihlový byt o velikosti do 50m2. Koupelna se sprchovým koutem. Kuchyňská linka se sporákem. Parkování v objektu dle volného místa.

PRONÁJEM BYTU 2+kk KLATOVY

NÁJEM 7 400,-Kč + 500,-Kč / do 2 OSOB + energie

Prostorný cihlový byt po rekonstrukci vhodný pro dvě osoby nebo malou rodinu. Kuchyňská linka se sporákem. Koupelna se sprchovým koutem. Parkování v objektu.

PRONÁJEM MEZONETOVÉHO BYTU 3+kk

KLATOVY - LUBY

NÁJEM 8 000,-KČ + 400,-KČ / 1 OSOBA + ENERGIE

Mezonetový cihlový byt o velikosti do 80m2 byl postaven před cca 2 lety. Koupelna s vanou. Kuchyňská linka se sporákem a digestoří, myčkou. Dva neprůchozí pokoje. Prostorná předsíň, šatna. V kuchyni jsou výklopná okna imitující pocit sezení na terase. Byt po prvních nájemnících. Parkování v objektu nebo před objektem dle volného místa.