Klatovy a blízké okolí

NEMOVITOSTI

PRODEJ BYTU 1+1 PLZEŇ - HODONÍNSKÁ ULICE

CENA 1 850 000,-KČ

Nabízíme k prodeji byt o velikosti cca 40m2. Byt prošel renovací - nová kuchyňská linka se sporákem a digestoří, nová toaleta, vana, umyvadlo, baterie, byt kompletně nově vymalovaný, natřená futra, okna plastová. Původní dveře, obklady a podlahy (lino, na toaletě a koupelně dlažba). K bytu náleží sklepní kóje. V panelovém domě nový výtah. V domě slušní sousedé, kteří se o dům spolenčně starají. Měsíční náklady včetně fondu oprav 2 032,-Kč. Byt se nachází u Alberta, nedaleko bus, tramvaj.

PRONÁJEM 2+1 Klatovy

Nájem 9 500,-Kč + energie cca 1 500,-Kč

Cihlový byt po kompletní rekonstrukci, dva neprůchozí pokoje. Koupelna se sprchovým koutem, toaleta vzlášť. Byt připravený pro svého prvního nájemce! DOPORUČUJEME!

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU CHLUMČANY

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Pozemek o velikosti 798m2, zavedena elektrika a plyn, na pozemku vlastní funkční studna. Pozemek oplocený, udržovaný.

PRONÁJEM 2+1

Nájem 8 000,-Kč + energie cca 1 500,- Kč - 2 000,-Kč

Nabízíme pronájem cihlového bytu s garáží v původním stavu. Byt bude nově vymalovaný, součástí je kuchyňská linka, sporák, nové koberce v obývacích místnostech. Malý pejsek nevadí.

PRONÁJEM 4+kk

Nájem 8 500,-Kč + energie

Pronájem prostorného mezonetového bytu nedaleko náměstí. Byt se nachází v posledním patře činžovního domu, po dohodě lze využívat zahradu. Vhodné k dlouhodobému pronájmu.

PRONÁJEM 3+1/L

Nájem 10 000,-Kč + enegie

Pronájem bytu v Jiráskově ulici v panelovém domě s lodžií. Byt vhodný pro rodinu, malý pejsek nevadí.


PRONÁJEM 2+kk JANOVICE U KT

Nájem 9 600,-Kč + energie

Pronájem částečně vybaveného bytu nedaleko od Klatov. Byt o velikosti 50,53m2 se nachází ve 2. nadzemním podlaží. V bytě k dispozici skříň.

PRONÁJEM 2+kk JANOVICE U KT

Nájem 10 000,-Kč + energie

Pronájem částečně vybaveného bytu nedaleko od Klatov. Byt o velikosti 49, 98m2 se nachází ve 2. nadzemním podlaží. Součástí bytu je sedací souprava.